wtorek, 26 lutego 2013

wyzwanie motylkowe

Biorę udział w wyzwaniu Craftowego Ogródka.


Jest Nana  i jest mediowo!

Przy wykonywaniu tej pracy mocno bawiłąm się mediami.Karton, bazę albumu pomalowałam żółtym barwnikiem spożywczym z odrobiną perfect pearls, psikałam mgiełkami, różową i złotą. Motywy roślinne są embossingowane różnymi pudrami - distressami. Balon odbity jest na bardzo starym pożółkłym papierze i pokryty jest bardzo  grubą warstwą specjalnego, gruboziarnistego pudru i jest połamany, tak że wygląda jeszcze dodatkowo na postarzony.
Kwiatek - na dole zrobiony jest z najbrzydszych sztucznych kwiatków jakie widziałam, pomalowałam na żółto, dodałam błysk perfect pearls, wygrzałam "na grubo" przeźroczystym pudrem i na koniec pokryłam złotym pudrem, dałam ćwieka i brokat. Także jak na takie paskudztwo wyszedł ciekawie. 
Wyjątkowo źle robiło mi się zdjęcia, nie widać trójwymiarowości i blasku tej pracy, wydaje mi się, że idealnie nadawałaby się na wyzwanie lśnienie, błyszczenie :)


3 komentarze:

 1. Śliczny, zachwycający, uroczy i och... chciałabym tak samo;) Dziękuje za udział w wyzwnaiu Craftowego Ogródka;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kasiu, bardzo ładna praca :) Fajne kolorki, szczegóły powalające :)
  Dziękuję za udział w wyzwaniu Craftowego Ogródka i zapraszam do kolejnego w TEN weekend :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasiu, zapraszam do Craftowego Ogródka, ponieważ ruszyło nowe wyzwanie ART JOURNAL, w którym do wygrania bon na zakupy do sklepu Mixed Media Place:

   http://craftowyogrodek.blogspot.com/2013/03/wyzwanie-art-journal-w-craftowym-ogrodku.html

   Usuń